Shadow Fight 3 APK

Shadow Fight 3 APK

kullanıcı

Shadow Fight 3 APK, internetli internetsiz oynama şansı veren rpg dövüş oyunu. En iyi dövüş oyunlarından Shadow Fight 3 ücretsizdir!

Shadow Fight 3 APK oyun indir, Android telefonda ücretsiz oynanabilecek kaliteli grafiklere sahip dövüş oyunu arayanların yaptığı aramaların başında geliyor. Mobilde en çok oynanan dövüş oyunlarından Shadow Fight'ın yeni sürümünde yeni karakterler göze çarpıyor.

Shadow Fight evreninin hikayesini yeni karakterlerle 3 boyutlu olarak devam ettiren online rpg dövüş oyunu Shadow Fight 3 APK olarak veya Google Play'den Android telefonlara ücretsiz yüklenebiliyor. Serinin bir önceki oyununun aksine Shadow Fight 3 Special Edition sürümü bulunmuyor.

Shadow Fight 3 APK İndir

Shadow Fight 3, Facebook’un ardından mobil platforma gelen oldukça popüler bir dövüş oyunu. En çok indirilen dövüş oyununun üçüncü bölümünde artık karakterlerimizin yüzlerini de görebiliyoruz. Yeni dövüş tekniklerinin eklenmesi, silahlarımızı özelleştirebilmemiz, yeni online modlarla harika bir dövüş oyunu karşımızda.

RPG öğelerini de içeren efsane dövüş oyunu Shadow Fight’ın yenisi hem görsel hem işitsel hem içerik hem de oynanış dinamikleriyle yenilenmiş olarak karşımızda. Her zaman olduğu gibi indirmesi de oynaması da ücretsiz ve tüm cihazlarda akıcı oynanış sunuyor. Telefon ve tablette oynayabileceğiniz iki boyutlu üst seviye grafikler sunan dövüş oyunu arıyorsanız Shadow Fight 3’ü şiddetle tavsiye ederim.

Shadow Fight 3’ün beğendiğim yanlarından birisi de karakter yaratma ekranı oldu. Kendi dövüşçünüzü hareketlerinden kullanabileceği silahlara detaylı olarak kendi dövüş stilinize (üç yeni dövüş stili arasından seçim yapıyorsunuz) göre oluşturabiliyorsunuz.

Shadow Fight 3 Oyna

Shadow Fight 3 APK, yeteneklerinizi dünya genelinde oyunculara göstermeniz için size büyük bir şans veren harika bir dövüş oyunudur. Kahraman olun ve evreni kurtarın. Aksiyona, güçlü dövüşçülerle havalı kavgalara, mistik güçlerin hüküm sürdüğü dünya çapında heyecan verici bir maceraya hazır olun.

  • Destansı bir kahraman yaratın - Çılgın bir dövüş oyununa hazır mısınız? Kara ninja mı onurlu şövalye mi yoksa yetenekli samuray mı? Kahramanınızın kim olacağını yalnızca siz seçebilirsiniz. Savaşlarda benzersiz görünümler kazanın ve benzersiz görünümler elde etmek için ekipman renklerinizi özelleştirin.
  • Kahraman savaşlarını kazanın - Bu dövüş oyununda üç klanın her birinin dövüş stillerini keşfedin. Kişisel dövüş stilinizi yaratın. Kahramanınız bir ninja veya güçlü bir şövalye gibi savaşabilir. Savaşın gidişatını değiştirebilcek güçlü ve etkileyici darbeler vermek için gölge enerjisinden yararlanın.
  • Hikayeyi tamamlayın - Dünyanın dört bir yanındaki savaşçılar adalet için savaşıyor ve gölgelerin gücü adına mücadeleye son verecek bir kahramanın ortaya çıkmasını bekliyor. Klan seçimi hikayeyi etkiler. Güçlü boss’ları alt edin ve ardından başka dünyaları keşfedin ve hikayenin ayrıntılarını öğrenmek için zamanda geriye gidin.
  • Becerilerinizi gösterin - Ana hikaye savaşı bittiğinde bile kahraman dövüş oyununun aksiyonu devam eder. Yapay zeka tarafından kontrol edilen diğer oyuncuların kahramanlarıyla savaşarak düelloları kazanın. En iyi 100 oyuncu listesinde yer almak ve bölgenizin efsanesi olmak için en güçlü savaşçılarla savaşın.
  • Setleri toplayın - Savaşlarda denemeler yapmak ve düellolarda havalı görünmek için kişisel silah ve zırh cephanenizi toplayın. Tam bir ekipman seti topladıktan sonra dövüşte kazanmanızı kolaylaştıracak benzersiz yetenekler elde edersiniz. Stratejinizi planlayın ve saldırı oyununu sonuna kadar yönetin.
  • Etkinliklere katılın - Nadir görünümler, renkler, silahlar ve zırhlar kazanabileceğiniz rpg kahramanları için düzenli temalı etkinliklerde savaşın. Bu savaşlarda yeni kahramanlarla karşılaşacak ve Shadow Fight dünyasına ilişkin birçok ilginç ayrıntı öğreneceksiniz.
  • Grafiklerin tadını çıkarın - Renkli sahneler ve gerçekçi dövüş animasyonları konsol oyunları kalitesinde

Shadow Fight 3 İnternetsiz Oynama

Shadow Fight 3 internetli mi? Evet, Shadow Fight 3 online oynanabilen bir dövüş oyunu ancak Shadow Fight 3 internetsiz oynamak istiyorsanız basit bir numara var. Oyunu internet bağlantısı aktif bir kez oynadıysanız, internet bağlantısı olmadan ikinci kez açtığınızda herhangi bir hata mesajı gösterilmeden oyun tekrar açılacaktır. Günlük ödülleri toplayabilir, haritayı açabilir, eğitime, envanter vb. gidebilirsiniz ancak oyunun internet gerektiren herhangi bir bölümünü açamazsınız, hata mesajı ile karşılaşır tamama dokunarak hata mesajından çıkabilirsiniz. Herhangi bir ana, yan görev veya hayatta kalma görevini istediğiniz kadar oynayabilirsiniz ancak kaybetmeye devam ettiğiniz sürece. Kazanırsanız dövüş bittikten sonra bir hata mesajı gösterilir.