Shadow of Death APK

Shadow of Death APK

kullanıcı

Shadow of Death APK, gölge savaşçıları yönettiğiniz karanlık temalı aksiyon rpg oyunu. Shadow of Death Darkness APK internetsiz oynama seçeneğiyle sizlerle!

Shadow of Death APK, rol yapma oyununun (rpg) ve klasik dövüş oyununun en büyük kombinasyonu sayesinde ortaya çıkmışken bu yapım Shadow'unuzu rakipsiz bir kahraman yapmak için sayısız öldürücü silah ve nadir zırh setleriyle donatmanıza olanak tanıyor.

Shadow of Death APK İndir

Oyun hikayesi Aurora'nın topraklarında başladı, burada Tanrılar tarafından kutsanmıştı. Bu, Kral Luther'in krallığını güçlü el ve nazik bir yürekle inşa ettiği ve yönettiği topraktı. Çok geçmeden, kraliyet dernekleri Oracle'ın gözü, Sihir, Simya, Astroloji, Tıp gibi eski bilgileri korumak ve geliştirmek için kuruldu. Bu bilgi sayesinde, Kral Luther güçlü bir krallık yarattı.

Kötü bir hastalık sonucunda sadece pek çok tuhaf yaratık değil, aynı zamanda hiçbir tedaviye sahip olmayan hastalıklar daha fazla ortaya çıkmaya başlarken, 15'inci Kral Luther ortadan kayboldu, krallığını Aurora'nın tarihinin en karanlık döneminde terk etti. Ancak ardından Shadow çıktı ve hastalıkları yenmek için savaşmaya başladı.

Bu zorlu yolculukta şehrinizi koruyun ve tamamen yeni bir animasyon sistemi ile şaşırtıcı derecede gerçekçi bir ayrıntıyla oluşturulan dövüş sahnelerine dalın.

Shadow of Death Darkness APK Özellikleri

  • Shadow of Death, gölge dövüşü tarzında şövalye oyunu. Sürükleyici fantastik aksiyon rpg oyununda savaş gölgesine karşı birleşin ve kayıp krallığı kurtarın. Gölgeyle savaşın! İnternetsiz oynanabilen oyunda çoklu oynanış tarzına ve bir sürü nadir zırh setine sahip 4 benzersiz gölge şövalyesi arasından seçim yaparak karanlık dünyayı fethedin.
  • Gölge dövüşçünüzü seçin ve sağlam bir yetenek ağacını ve sonsuz savaş denemelerini ve kişiselleştirmeye iten envanter sistemini keşfedin.
  • Klasik dövüş oyunları ve modern aksiyon rol yapma oyunlarından ilham alan gölge savaşı, sihir ve silah tabanlı hack & slash oyunların bir birleşimidir. Sezgisel dokunmatik ekran arayüzü, savaş stratejilerini belirlemek ve düşmanları bitirmek için farklı seçenekler sunar.
  • Mobil cihazlar için optimize edilen Aurora’nın gotik fantastik dünyası, şaşırtıcı efektler ve destansı dövüş sahnelerini hayata geçiriyor.
  • Ufak boyutlu aksiyon rpg oyunlarından Shadow of Death, internetsiz oynanabilen bir şövalye oyunudur. Özelleştirilebilir kara şövalyenizi seçip her zaman her yerde gölge savaşlarının heyecanını yaşarsınız. Gölge dövüşçünüzü oynamak için internete bağlanmanız gerekmez.
  • Gölge canavarlarıyla birebir savaşmaktan sıkıldıysanız internete bağlanın ve diğer oyuncularla gölge savaşında hakimiyet için mücadele edin.

Shadow of Death Darkness APK olarak da bilinen Shadow of Death APK Android oyunu, hack and slash öğelerini de içeren sürükleyici bir ARPG oyunu. Yalnızca Google Play’de 10 milyonun üzerinde indirmeyi geçen oyunu ücretsiz olarak Android telefonunuza indirip oynayabilirsiniz.