Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 43
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Harebrained Schemes

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut yüksek kaliteli grafikler sunan bir mobil rol yapma oyunudur

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut steampunk tarzında derin bir hikayeyi yüksek kalite grafiklerle birleştirerek oyunculara sunan bir mobil rol yapma oyunu.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize satın alarak oynayabileceğiniz Dragonfall serisinin yeni oyununda yeni ve zenginleştirilmiş bir içerik oyuncuları bekliyor. Oyunun bu Directors Cut versiyonu ise 5 yeni görev, farklı oyun sonları, yeni müzik, yenilenmiş bir arayüz, takım kişiselleştirme seçenekleri ve yenilenmiş bir savaş sistemi içeriyor. Shadowrun: Dragonfall'da 2054 yılında geçen bir hikaye konu alınmakta. Dünyanın tamamiyle değiştiği bu zamanda teknolojinin kontrolsüz ilerleyişi sonucu insan ve makina arasındaki fark giderek kaybolmaya başlamıştır. Elf ve troll gibi ilginç ırkların da yeryüzünde dolaştığı bir oyun dünyasında biz su yüzüne çıkmak üzere olan ve dünyanın kaderini değiştirebilecek bir tehlikeyi durdurmaya çalışan kahramanlar takımını yönetiyoruz.

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut'ta teknolojinin büyü ile birleştiği fantastik bir dünyayı keşfetme şansına erişiyoruz. Hikaye ağırlıklı bir RPG olan oyunda savaş sistemi klasik sıra tabanlı savaş dinamiklerini kullanıyor. Biz oyunda bir takımı yönetmekteyiz. Takımımızda yer alan kahramanlar kendi özel hikayelerine, farklı görünümlere ve farklı yeteneklere sahipler. Oyundaki görevlerde bu kahramanlar kendilerine özel kilit rollerde oynayabiliyorlar. Kahramanlarımızın zayıflıkları ve avantajları oyunun gidişatını belirleyebilmekte.

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut grafiksel olarak oldukça başarılı. Klasik izometrik kamera açısının tercih edildiği oyunda karakter modellemeleri ve çevre grafikleri güzel görsel efektlerle birleşiyor. Eğer rol yapma oyunlarını seviyorsanız bu oyun sizin için bir klasik olabilir.