Shiva: The Time Bender

Shiva: The Time Bender

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 703
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tiny Mogul Games

Shiva: The Time Bender heyecan dolu bir Android oyunudur

Shiva: The Time Bender bolca aksiyon ve eğlenceyi oyun severlere ücretsiz olarak sunan ilerlemeli bir Android oyunudur.

Shiva: The Time Bender'da zamanı kontrol edebilen ve dünyayı kurtarma niyetinde olan bir kahramanı yönetebilmekteyiz. Kahramanımız dünyaya saldıran güçleri mağlup edebilmek için zaman içerisinde yolculuk yapabiliyor ve bulunduğu zamanın bütün araçlarından faydalanabiliyor.

Shiva: The Time Bender'da ekranda yatay bir şekilde ilerlerken önümüze çıkan engellere ve boşluklara dikkat etmeli, gerekli anlarda zıplamalıyız. Bunun yanında bize zorlu anlar yaşatacak olan düşmanları da takip etmeli ve silahlarımızı kullanarak düşmanlarımızı yok etmeliyiz. Kahramanımız 4 farklı çağı ziyaret ediyor ve bu çağlar birçok farklı silahı kahramanımızın hizmetine sunuyor. Kimi zaman balta gibi yakın dçvüş silahlarını kullanırken kimi zaman makinalı tüfekler gibi ateşli silahları kullanabiliyoruz.

Shiva: The Time Bender oyunu renklendiren öğelere de sahiptir. Oyunda kısa süreli olarak zamanı geriye çevirebiliyoruz ve kritik anlarda zamanı geri alarak oyuna baştan başlama derdinden kurtuluyoruz. Oyuna heyecan kazandıracak geçici süreli bonuslar da kahramanımızı güçlendirerek oyuna hız ve akıcılık kazandırmakta.