Shooting Showdown

Shooting Showdown

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 362
  • DOSYA BOYUTU 42.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Naquatic LLC

Shooting Showdown, gösterilen hedefleri farklı silahlarla vurarak ilerlediğiniz bir nişan alma ve ateş etme oyunu.

Shooting Showdown, Windows tablet ve bilgisayarınızda satın alım yapmadan keyifle oynayabileceğiniz nişan alma ve ateş etme oyunu. Birici şahıs kamera açısından oynanan vurdulu kırdılı oyunlardan keyif alıyorsanız oldukça hoşunuza gidecek bir yapım olduğunu düşünüyorum.

Orta seviye görsellerle bizleri karşılayan oyunda amacımız gösterilen hedefleri belirtilen süreyi aşmadan vurmak. Oyuna ilk girdiğimizde kısa süren bir alıştırma bölümüne geçiş yapıyoruz. Burada silahı nasıl kullanacağımız öğretiliyor ve birkaç atış yaptıktan sonra yüksek puanla kolaylıkla bitiriyoruz. Oyuna alışma aşamasını başarıyla geçtikten sonra asıl oyuna geçmiş oluyoruz. Tabanca haricinde farklı silahlarla daha zorlu hedefleri daha kısa sürede vurmamız isteniyor. Daha da kötüsü durağan hedefler yerine hareketli hedeflerle karşılaştığımızdan fazla mermi harcamamak adına tabiri yerinde ise nokta atışı yapmamız gerekiyor.

Deneyim kazandıkça farklı silahlar kullandığımız oyunda tek başımıza olup olmamak bize kalmış. Çoklu oyuncu desteği de sunulduğundan dilersek internete bağlanarak dünya genelinde insanlara karşı oynayabiliyoruz ki tekil moddan çok daha eğlenceli olduğunu söylemem gerek. Bu modda kasma, takılma yaşanmaması da oyunun en güzel yanlarından.

Nişan alma, ateş etme yeteneğinizi geliştirebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Shooting Showndown, sizi uzun süre ekrana kilitleyecektir.