Shuriken Block

Shuriken Block

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 279
  • DOSYA BOYUTU 4.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici .GEARS Studios

Shuriken Block ücretsiz bir iOS oyunudur

Shuriken Block, Flappy Bird oyunun geliştiricisi Dong Nyugen tarafından hazırlanan, Flappy Bird'e göre daha az sinir bozucu yapıda olan ve iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyundur.

Shuriken Block'ta temel amacımız bir duvarın önünde dizilen birkaç adama doğru fırlatılan ninja yıldızlarını bu adamlara gelmeden durdurmaktır. Bu iş oldukça basit, ninja yıldızlarını durdurmak için tek yapmamız gereken ekranda yıldızların üzerine dokunmak. Ninja yıldızına dokunduğumuz noktanın esas alındığı bir puanlama sistemi oyunda mevcut ve topladığımız puanlara göre bronz, gümüş, altın veya platinyum madalyalardan birini kazanabiliyoruz.

Shuriken Block'ta başlangıçta kolayca ninja yıldızlarını durdurabiliyoruz; fakat oyunda ilerledikçe yıldızların hızı artıyor ve daha hızlı karar vermemiz gerekiyor. Oyun reflekslerimizi sınamakta ve heyecan dolu bir oynanış sunmakta. Grafiksel olarak basit bir görünüme sahip olan oyunun en iyi yönü olan oynanışı oyunun diğer eksik yönlerini kaptıyor.

Eğer Flappy Birds'ten sıkıldıysanız Shuriken Block'u farklı ve eğlenceli bir alternatif olarak deneyebilirsiniz. Shuriken Block oldukça küçük boyutlu bir oyun ve iOS cihazınızın depolama alanında çok yer kaplamamakta.