Siege: Titan Wars

Siege: Titan Wars

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 83
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Game Alliance

Siege: Titan Wars mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kart oyunudur

Siege: Titan Wars içerisinde farklı oyun türlerini eğlenceli bir şekilde birleştiren bir mobil savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Siege: Titan Wars'da oyuncular gerçek zamanlı PvP savaşlarına katılıyorlar. Oyunda fantastik bir hikaye mevcut. Kılıç ve kalkan kullanan savaşçıların yanısra büyücüler, canavarlar ve dev Titanlar oyunda yönetebileceğimiz birimler arasında yer alıyor.

Siege: Titan Wars bir kart oyunu gibi oynanmakta. Oyunda farklı kahramanları, büyüleri ve Titanları temsil eden kartları toplayabiliyor ve kart destemizi oluşturabiliyoruz. Savaşlarda ise bu kartları doğru zamanda kullanarak rakibimizi yenebiliyoruz. Düşman savunma kulelerini ve kalelerini yok ettikçe ödül sandıkları kazanabilmemiz mümkün. Bu sandıklardan farklı kartlar çıkıyor ve savaşçılarımızı ve Titanlarımızı geliştirebilmemiz mümkün oluyor.

Siege: Titan Wars'da ekranda aynı anda yüzlerce askerin savaştığını görebilmekteyiz. Oyunun grafikleri oldukça başarılı.