Şifrelemax

Şifrelemax

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 33,424
  • DOSYA BOYUTU 0.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Uzman Program

Windows dosya şifreleme programı.

Üretici Açıklaması:

ŞifreleMAX sadece bir dll dosyasından oluşan program herhangi bir seçili dosyanın veya dosyaların üzerine farenin sağ tuşu ile tıklandığında çıkan menüde görülüyor. Buradan seçilince size şifre isteyen bir dialog kutusu çıkıyor ve girdiğiniz karakterlerle şifreleme yapılıyor.

Girilen karakterde sınırlama yoktur. Harf, rakam veya işaret istediğiniz uzunlukta girilebilir. Şifreli dosya dosyaismi.uzantı.smx tarzında yeniden kaydediliyor. Orjinal dosyayı isterseniz sonradan silebilirsiniz. Şifrelenmiş dosya (örn. deneme.txt.smx) seçilerek yine sağ tuş menüsünden şifrele/çöz seçilirse şifre dialog kutusuna girilen şifre ile orjinal dosya oluşturuluyor.

Görebileceğiniz en basit ve güvenli şifreleme programıdır. Windows gezgini ile tam uyumlu olduğu için kullanımı çok kolaydır. Herhangi bir program çalıştırmadan sisteminizle tam uyumlu bir şekilde çalışır. Başkalarının görmesini istemediğiniz dosyalarınızı rahatlıkla şifreleyebilirsiniz.

Editör Notu: Bu alanda kullanabileceğiniz en sade ve sadece işini yaparak sizi işlem karmaşasından kurtaran alanında lider olmaya aday bir yazılım.