Sigaraya Son

Sigaraya Son

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 470
  • DOSYA BOYUTU 0.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ahmet Emre Başakcioğlu

Sigaraya Son, Android cihazlarınızı kullanarak sigarayı bırakmaya çalışabileceğiniz yararlı bir Android sağlık uygulaması.

Sigaraya Son, sigara içen Android telefon ve tablet sahiplerinin cihazları yardımıyla sigarayı bırakmasını sağlayan hem ücretsiz hem de yararlı bir Android sağlık uygulaması.

Gazi Üniversitesi'nde yüksek lisans projesi için geliştirilen uygulama tasarım olarak mükemmel olmasa da sunduğu özellikler sayesinde sigarayı bırakmanız halinde neler elde edeceğinizi sizlere sunuyor.

Sigarayı bırakmanızı cazip hale getiren ve bıraktığınızda elde edeceğiniz avantajların altını çizen uygulama böylelikle kullanıcılarını sigara bırakmaya yönlendiriyor.

Uygulamayı ücretsiz olarak indirip kurduktan sonra bırakma tarihinizi, günde kaç adet sigara içtiğinizi, içtiğiniz sigaranın nikotin değerlerini, içtiğiniz sigaranın fiyatını vb. bilgileri girerek başlatabiliyorsunuz. Bu aşamadan sonra uygulama size bıraktıktan sonraki süreçte ne kadar paranın cebinize kaldığını ve sağlığınızdaki düzelme durumunu detaylı olarak sunuyor. Sigarayı bırakmak istiyorsanız fakat bu konuda size yardım edecek bir şeyler lazımsa Sigaraya Son uygulamasını denemelisiniz.