Smule Sing! Karaoke

Smule Sing! Karaoke

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 17,132
  • DOSYA BOYUTU 13 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Smule

Smule Sing! Karaoke, en popüler şarkılar eşliğinde karaoke yapabileceğiniz ücretsiz bir android uygulamasıdır.

Smule Sing! Karaoke, beğendiğiniz şarkıları listeden katalogdan seçerek karaoke yapıp daha sonra paylaşımda bulunabileceğiniz güzel bir program.

Uygulamanın kullandığı ses teknolojisi, Samsung Galaxy S3, Galaxy Note II, Galaxy Nexus, Nexus 4, Nexus 7 ve Nexus 10 gibi son çıkan yüksek performanslı yeni cihazlarda daha etkili oluyor.

En çok dinlenen listelerinden şarkınızı beğenerek, Sing! Karaoke uygulamasının düet özelliği sayesinde arkadaşlarınızla birlikte karaoke yapabilirsiniz.

Pop müzikten Rock'a, Hip-Hop'tan müzikallere kadar geniş bir müzik arşivine sahip olan Smule Sing! Karaoke her gün yeni şarkılarla güncelleniyor.

Yüzlerce ücretsiz şarkı bulunmasına rağmen istediğiniz şarkıyı bu liste içinde bulamıyorsanız, geçici bir süreliğine tüm şarkılara ulaşabilme imkanı kazanabilir yada üyelik satın alarak tüm şarkılara sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.

Göstermiş olduğunuz performansları hesabınıza kaydederek, Facebook, Google Plus, Twitter, SMS yada Mail yoluyla paylaşarak sevdiğiniz kişilere yeteneklerinizi gösterebilirsiniz.