Skeletons

Skeletons

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 71
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hola Launcher Theme

Skeletons, Android mobil cihazlarınızın ekranına kocaman ve ateşli bir iskelet getiren ücretsiz Hola Launcher tema uygulaması.

Skeletons, Android mobil cihazlarınıza kurarak ücretsiz olarak kullanabileceğiniz güzel ve şık bir tema uygulaması. Hola Launcher'ın resmi tema uygulaması olan Skeletons'ı kullanabilmek için Android telefon ve tabletlerinizde Hola Launcher uygulamasının kurulu olması gerekyor. Aksi taktirde tek başına çalışmaz.

Eğer sürekli yanınızda taşıdığınız akıllı telefon ve tabletlerinizin ekranlarında fiyakalı bir iskelet görmek istiyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Kendinizi kişiselleştirme ve farklılığa önem veren Android kullanıcıları arasında görüyorsanız bu tür tema uygulamaları sayesinde cihazlarınızı diğer Andoid cihazlardan farklılaştırabilmeniz mümkün.

Yazının başında da dediğim gibi uygulamayı ve temayı kullanabilmek için Hola Launcher uygulamasını kullanıyor olmanız gerekiyor. Eğer kullanmıyorsanız Hola Launcher uygulamasının üzerine tıklayarak uygulamayı hemen indirebilir hemen arkasından Skeletons uygulamasını da indirip temayı da kullanmaya başlayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan Skeletons uygulamasını mutlaka deneyin.