Skout

Skout

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,220
  • DOSYA BOYUTU 12.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Skout, Inc.

Android cihazınızdan dünyadaki diğer kullanıcılarla hemen sohbet edebilmek için ücretsiz olan Skout'u kullanabilirsiniz.

Skout uygulaması, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve dünyanın her yanından diğer insanlarla tanışabileceğiniz ücretsiz bir sosyal ağ ve milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Sadece mobilden girilebilmesi sayesinde biraz daha rafine bir kullanıcı kitlesi olması nedeniyle rahatsız edilme olasılığınız da oldukça düşük.

Uygulamayı kullanarak durum güncellemeleri yapabilir, fotoğraf ve videolarınızı diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Eğer profilini beğendiğiniz bir kullanıcı olursa onunla direkt olarak sohbet edebilir, isterseniz daha sonra ulaşmak üzere favorilerinize de ekleyebilirsiniz. Eğer rastgele kullanıcılarla şansınıza güvenerek sohbet etmek isterseniz cihazınızı sallayarak uygulamanın size birisini sunmasını da bekleyebilirsiniz.

Konumunuzu paylaşma, doodle ve emojiler gönderme, telsiz konuşmaları gibi pek çok özelliği de ücretsiz olarak barındırması nedeniyle enteresan bir sosyal ağ olduğunu belirtmek mümkün. Uygulama içi satın alma seçenekleri sayesinde uygulamanın pek çok diğer işlevine de daha hızlı şekilde erişebiliyorsunuz.