Sky Force 2014

Sky Force 2014

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,243
  • DOSYA BOYUTU 75 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Infinite Dreams Inc.

Sky Force 2014 türünün en başarılı oyunlarından biridir

Sky Force 2014 ilk olarak Symbian işletim sistemine çıkan Sky Force adlı oyunun 10. yılını kutlamak amacıyla yeni nesil mobil cihazlar için yayınlanmış yenilenmiş versiyonudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir uçak savaşı oyunu olan Sky Force 2014 yeni nesil mobil işlemcilerin ve grafik teknolojisinin bütün nimetlerinden faydalanıyor. Oyundaki grafiklerin inanılmaz derecede kaliteli olduğu söylenebilir; deniz üzerindeki güneş yansımaları, çeşitli binaların ve düşman birimlerinin grafikleri göz alıyor. Bunun yanında patlama ve parçalanma efektleri gibi görsel efektler de canlı ve renkli bir yapıya sahip.

Sky Force 2014'de uçağımızı kuşbakışı olarak yönetiyoruz ve dikey olarak ilerlerken düşmanlarımıza ateş ederek mermilerinden kaçmaya çalışıyoruz. Oyunun bu yapısı bize 90'lı yıllarda atari salonlarında oynadığımız Raiden ve 1942 gibi retro oyunları hatırlatıyor. Yine bu oyunda da düşmanları öldürdükçe bonusları topluyoruz ve uçağımızın ateş gücünü artırabiliyoruz. Heyecan dolu bölüm sonu canavarı savaşları da oyunda bizi bekliyor.

Eğer kaliteli bir mobil oyun denemek isterseniz Sky Force 2014 türünün en iyi örneklerinden biri olarak size tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.