Slender Man Origins 3

Slender Man Origins 3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,240
  • DOSYA BOYUTU 63.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BIGZUR

Slender Man Origins 3 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir Slender Man oyunudur

Slender Man Origins 3 eğer sizi terletecek ve rüyalarınıza girecek bir oyun oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil korku oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir Slender Man oyunu olan Slender Man Origins 3'te gizemli bir şekilde ortadan kaybolan çocukların hikayesi konu alınıyor. Oyunda herşey sıradan bir okulda birkaç çocuğun herhangi bir iz bırakmadan ortadan kaybolmasıyla başlıyor. Bu kaybolan çocukları bulmak için yapılan arama - kurtarma çalışmaları ise sonuçsuz kalıyor. Sonuçta okulun kapatılmasına karar veriliyor.Bu olayın üzerinden yıllar geçtikten sonra biz rüyalarımızda terkedilmiş bu okulu görmeye başlıyoruz ve bunun bir çağrı olduğuna inanarak okula giriyoruz. Kayıp çocukları bulmak için okulun ıssız ve ürpertici koridorlarında yol almamız ve Slender Man ile başetmemiz gerekiyor.

Eğer mobil cihazlarınızda Slender Man oynamak isterseniz güzel bir seçenek olan Slender Man Origins 3'te temel amacımız her bölümde Slender Man'e yakalanmadan 8 adet anahtarı toplamak ve bir sonraki bölüme geçmek. Oyunda kahramanımızı birinci şahıs görüş açısından yönetiyoruz ve cep telefonumuzun ışığıyla yolumuzu bulmaya çalışıyoruz. Oldukça kaliteli grafiklerle süslenmiş olan oyun kuvvetli bir atmosfere sahip.

Seslendirmeler ve müziklerde de başarısını koruyan Slender Man Origins 3, mobil cihazlardaki en başarılı Slender Man oyunlarından biri.