Small WMA MP3 Converter

Small WMA MP3 Converter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 3,075
  • DOSYA BOYUTU 2.57 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Naturpic Software

Small WMA MP3 Converter, ses dosyalarını dönüştürerek boyutlarını küçültmenize olanak sağlayan bir ses düzenleme aracıdır.

WMA, MP3, OGG ve WAV uzantılı ses dosyaları arasında dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz Small WMA MP3 Converter ile ses dosyalarınızın boyutlarını küçültebilirsiniz.

Kullanıcı arayüzü oldukça şık ve anlaşılabilir olarak tasarlanan program, özellikle ses dönüştürme işlemlerine yeni başlayan kullanıcılar için idealdir. Toplu dosya dönüştürmenin desteklendiği program ne yazık ki sürükle bırak desteğine sahip değildir.

Dönüştürme işlemine başlamak için öncelikle program içerisinde yer alan dosya yöneticisi yardımıyla ses dosyalarını program içerisine aktarmanız gerekmektedir. Ardından dosyaların dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra kaydedileceği klasörü ve dönüştürüleceği formatı belirlemelisiniz. Tüm bunları yaptıktan sonra özelleştirilebilir ses ayarlarını kendinize göre yapılandırarak ses dönüştürme işlemine başlayabilirsiniz.

Sistem kaynaklarını oldukça düşük miktarlarda kullanan Small WMA MP3 Converter, dönüştürme işlemlerini sorunsuz ve oldukça hızlı bir şekilde yerine getirmektedir.

Testlerim sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmadığım program, aynı zamanda dönüştürme işlemi gerçekleştirdiğiniz ses dosyalarının kalitesini de korumaktadır.