Smash Bandits

Smash Bandits

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,533
  • DOSYA BOYUTU 146 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hutch Games Ltd

iPhone ve iPad'inizi kullanarak oynayabileceğiniz bu heyecanlı yarış oyununda hedeflerinizi patlatarak yok etmeniz bekleniyor.

Araba yarışı oyunlarını sanıyorum ki hem bilgisayarlarımızda hem de mobil cihazlarımızda oynamayı pek seviyoruz. Bu nedenle üreticiler de diğer oyun türlerine kıyasla araba yarışlarına mobilde büyük önem veriyorlar ve Smash Bandits de hazırlanmış ücretsiz ve kaliteli iPhone ile iPad oyunlarından bir tanesi. Heyecanlı bir kovalamada ve polislerle kıran kırana mücadele için Smash Bandits en uygun oyunlardan bir tanesi.

Oyunda temel amacınız yolunuza çıkan herşeye çarpmak ve çevreye elinizden geldiğince büyük zarar vermek. Sizin için özel olarak hazırlanan çarpılacak noktalara vurarak çok daha fazla puan elde etme şansınız var. Ayrıca polisler de bu mücadele sırasında peşinize düşüyor ve çeşitli parçalarla modifiye edebildiğiniz aracınız bu kovalamacayı daha kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

İçerisinde bir leaderboard da barındıran oyun böylece arkadaşlarınızla yarışmanızı ve en yüksek puanı elde etme şansına sahip olmanıza yardımcı oluyor. İleri seviyelerde otomobil değil tank bile sürmenize izin veren Smash Bandits ile eğlenceli vakit geçirmek çok kolay. Kontrolleri oldukça kolay olan oyun böylece nerede oynarsanız oynayın en büyük keyfi almanızı sağlıyor.