Beach Buggy Racing 2

Beach Buggy Racing 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 736
  • DOSYA BOYUTU 79.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vector Unit

1 numaralı kart yarış oyunu konsol kalitesinde karşımızda.

Beach Buggy Racing 2, 70 milyonun üzerinde mobil oyuncuya sahip 1 numaralı kart yarış oyunu Beach Buggy Racing’in yeni oyun modları, sürücüler, pistler, güçlendiriciler ve fazlasıyla yenilenmiş hali. Mısır piramitleri, ejderhalarla dolu kaleler, korsan gemisi batıkları, deneysel uzaylı biyo-laboratuvarları ve daha pek çok ilginç yerde sıra dışı online yarışlara girmeye hazırlanın.

Android özelinde değil, mobil platformda en çok indirilip oynanan kart yarış serisi Beach Buggy Racing, uzun bir aranın ardından tamamen yenilenmiş haliyle karşımızda. Vector Engine ve NVIDIA PhysX motorunu kullanılarak geliştirilmiş. Dolayısıyla fizikler, araba ve karakter modellemeleri, silahlar, her şey konsol oyunlarına yakın kalitede.

Geliştiricilerinin tamamen üç boyutlu off-road kart yarış oyunu olarak tanımladığı oyunda eğlenceli karakterlerle (Roxie ve BBR serisinden tanıdığımız karakterlere ek olarak üç yeni karakter Mikka, Beat Bot ve Clutch) hızlı tempolu yarışlara giriyorsunuz. Plaj arabaları, canavar kamyonlar, klasik pikaplar, formula süper arabalarından favorinizi alıp canlı turnuvalara veya özel etkinliklere katılıyor, drift yapıyor, engelli yarışlara giriyor, teke tek kapışıyor, meydan okumalarına katılıyorsunuz. Farklı birçok oyun modu var.