Beach Buggy Racing 2 APK

Beach Buggy Racing 2 APK

kullanıcı

Beach Buggy Racing 2 APK Android oyunu, karting yarış sevenlere hitap ediyor. BBR 2, ücretsiz ve popüler araba yarışı oyunları arasında.

Beach Buggy Racing 2 APK, 70 milyonun üzerinde mobil oyuncuya sahip 1 numaralı kart yarış oyunu Beach Buggy Racing’in yeni oyun modları, sürücüler, pistler, güçlendiriciler ve fazlasıyla yenilenmiş hali. Mısır piramitleri, ejderhalarla dolu kaleler, korsan gemisi batıkları, deneysel uzaylı biyo-laboratuvarları ve daha pek çok ilginç yerde sıra dışı online yarışlara girmeye hazırlanın.

Beach Buggy Racing 2 APK İndir

Android özelinde değil, mobil platformda en çok indirilip oynanan kart yarış serisi Beach Buggy Racing APK, uzun bir aranın ardından tamamen yenilenmiş haliyle karşımızda. Vector Engine ve NVIDIA PhysX motorunu kullanılarak geliştirilmiş. Dolayısıyla fizikler, araba ve karakter modellemeleri, silahlar, her şey konsol oyunlarına yakın kalitede.

Geliştiricilerinin tamamen üç boyutlu off-road kart yarış oyunu olarak tanımladığı oyunda eğlenceli karakterlerle (Roxie ve BBR serisinden tanıdığımız karakterlere ek olarak üç yeni karakter Mikka, Beat Bot ve Clutch) hızlı tempolu yarışlara giriyorsunuz. Plaj arabaları, canavar kamyonlar, klasik pikaplar, formula süper arabalarından favorinizi alıp canlı turnuvalara veya özel etkinliklere katılıyor, drift yapıyor, engelli yarışlara giriyor, teke tek kapışıyor, meydan okumalarına katılıyorsunuz. Farklı birçok oyun modu var.

  • Muhteşem karting yarış aksiyonu - Beach Buggy Racing APK, Vector Engine ve NVIDIA PhysX ile güçlendirilen harika fizik, detaylı araba ve karakterler, muhteşem silahlar içeren tamamen 3 boyutlu off-road karting yarış oyunudur. Konsol oyunları kalitesinde!
  • Güçlendiricilerinizi yükseltin - Keşfedilecek ve yükseltilecek 45’in üzerinde güçlendirici ile Beach Buggy Racing 2 APK Android oyunu, klasik karting yarışlarına stratejik bir derinlik katmanı ekler. Dünya dışı yeteneklerle kendi özel güçlendirme destenizi oluşturun.
  • Takımınızı kurun - Üç yeni sürücü Mikka, Beat Bot ve Clutch, karting yarışlarında üstünlük mücadelesinde Rez, McSkelly, Roxie ve BBR ekibinin geri kalanına katılıyor. Her biri kendine özgü özel yetenekleri olan yeni yarışçıları almak için saygınlığınızı artırın.
  • 40’ın üzerinde arabayı toplayın - Plaj arabaları, canavar kamyonlar, güçlü arabalar, klasik kamyonetler ve formula süper arabalarıyla dolu bir garaj. Tüm Beach Buggy klasik arabaları geri dönüyor. Keşfedilecek düzinelerce yeni araba da var!
  • Dünyaya karşı yarışın - Dünyanın dört bir yanından diğer oyunculara karşı yeteneklerinizi test edin. Günlük yarışlarda oyuncu avatarlarına karşı yarışın. Özel oyun içi ödüller kazanmak için canlı turnuvalarda ve özel etkinliklerde yarışın.
  • Sürüşünüzü özelleştirin - Egzotik metalik, gökkuşağı ve mat boyalar kazanın. Kaplan çizgili, lekeli, kuru kafalı çıkartma setleri toplayın. Arabanızı tam istediğiniz gibi özelleştirin.
  • Muhteşem yeni oyun modları - 6 sürücü ile yarışın. Günlük drift ve engelli parkur mücadeleleri. Birebir sürücü yarışları. Haftalık turnuvalar. Araba meydan okumaları.