Smash Cops Heat

Smash Cops Heat

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 503
  • DOSYA BOYUTU 157 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hutch Games

Smash Cops Heat, Windows 10 tablet ve bilgisayarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz bir polis yarış oyunu.

Smash Cops Heat, Amerika’nın dar sokaklarında hırsızları kovaladığımız ve yakalamaya çalıştığımız bir polis oyunu. Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarımıza ücretsiz indirip, uzun boyutlu olmamasıyla kısa bir sürede oynamaya başlayabildiğimiz yarış oyununda onlarca polis aracı yer alıyor ve hepsi ile oynamak oldukça keyifli.

Smash Cops Heat’in yarış oyunlarını takip ediyorsanız Smash Racing’in yapımcısı tarafından hazırlandığını biliyorsunuz. Kontrol mekanizması ve son derece keyif veren yarış oyununda bu sefer polis yerine geçiyoruz. İlk bölümlerde aracımızı nasıl kontrol edeceğimiz (kontrol sistemi çok farklı olduğundan ilk olarak zor gelebilir ancak kısa sürede alışacağınızı düşünüyorum.) ve suçluları nasıl yakalayacağımız hususunda uygulamalı dersler veriliyor. Alıştırma evresini tamamladıktan sonra nefes kesen kovalamaca sahneleri başlıyor.

Sadece tepeden kuşbakışı kamera açısı oynamamıza izin veren oyunda polis aracımız ile suçluları tek bir seferde kontrolümüz altına alabiliyoruz. “Instaram” butonuna tıkladığımızda suçlunun arabası tek seferde paramparça oluyor. Ancak bunu yapabilmek için suçluya oldukça yaklaşmanız gerekiyor. Bunun haricinde suçluların size zarar vermesini engellemek adına zırh seçeneği eklenmiş. Sınırlı sayıda kullanabildiğimiz zırh belli bir süre için hasar almamızı önlüyor.

Bol aksiyon içeren yarış oyununda tamamladığımız her görev sonrası yıldız kazanıyor ve bunlarla polis aracımızı yenileyebiliyoruz. Her biri farklı sürüş gerektiren polis araçlarını tek tek ücretsiz ve ücretli olarak açabildiğimiz gibi tek seferde parası neyse verip te açtırabiliyoruz. Ancak tüm araçların fiyatı oldukça pahalı.

Dünya genelinde 10 milyon oyuncusu bulunan Smash Cops Heat Windows 10’da da sorunsuz bir şekilde oynanabilmekte. Ücretsiz, ufak boyutlu ve zevk verecek bir yarış oyunu arıyorsanız, klasiklerden sıkıldıysanız indirip denemenizi öneririm.