Sniper Force Shooter: Freedom Gunner

Sniper Force Shooter: Freedom Gunner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 131
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tag Action Games

Sniper Force Shooter: Freedom Gunner, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Sniper Force Shooter: Freedom Gunner, harika grafiklere sahip bir keskin nişancı oyunu olarak ön plana çıkıyor. 3 boyutlu bir FPS oyunu olan Sniper Force Shooter, boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz harika bir oyundur.

Bir hayli zevkli deneyim sunan Sniper Force Shooter, boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz harika bir keskin nişancılık oyunudur. Yüksek kaliteli grafiklere ve zevkli oynanışa sahip olan oyunda düşman askerlerini ortadan kaldırmanız gerekiyor. Tamamı 3 boyutlu sahnelerde geçen oyunda dikkatli olmanız gerekiyor. Sniper silahıyla düşmanları vurmaya çalıştığınız oyunda zorlu bölümlerin de üstesinden gelmeniz gerekiyor. Ölümcül suçluların üstesinden gelmeniz gereken oyunda modern silahlar kullanabiliyorsunuz. Birbirinden farklı silahların da yer aldığı oyunda bağımlılık yaşayabiliyorsunuz. Aksiyon ve macera oyunu sevenlerin mutlaka denemesi gereken Sniper Force Shooter'ı telefonlarınıza indirmelisiniz. Gerçekçi bir FPS deneyimi sunan Sniper Force Shooter'ı sakın kaçırmayın.

Sniper Force Shooter oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.