Sniper Ghost Warrior 3

Sniper Ghost Warrior 3

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 4,734
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CI Games

Sniper Ghost Warrior 3 bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir keskin nişancı oyunudur

Sniper Ghost Warrior 3 güzel grafikleri ile dikkat çeken FPS türünde bir keskin nişancı oyunu olarak tanımlanabilir.

Kendine has oyun dinamikleriyle dikkat çeken sniper oyunu serisi Sniper Ghost Warrior'ın son oyununda Rusya sınırılarından içeri sızarak hedeflerini tespit edip ortadan kaldırmaya çalışan bir Amerikan askerinin yerine geçiyoruz. Serinin yeni oyununda açık dünya yapısı karşımıza çıkıyor ve oyuncular bir hedefi gerçekleştirebilmek için diledikleri yolu tercih edebiliyorlar. Sniper Ghost Warrior 3'te açık dünya yapısıyla birlikte gelen bir diğer yenilikte görevleri tamamlama konusunda kendi yolumuzu belirleyebiliyor oluşumuz.

Sniper Ghost Warrior 3 oyunculara oyunu 3 farklı stille oynayabilme imkanı veriyor. Dilerseniz nişan alma yeteneklerinizi öne çıkararak bir Sniper olabilir ve uzak mesafenin avantajından faydalanabilirsiniz. Eğer gizli bir şekilde düşmanlarınızı temizlemek isterseniz Ghost olarak oyunu oynayabilirsiniz. Eğer gizlilik veya uzaktan düşmanları temizlemek size göre değilse farklı silah seçeneklerini deneyebilir, bir Warrior olarak etrafı mermi gölüne çevirebilirsiniz.

Sniper Ghost Warrior 3 serinin önceki oyunlarıyla kıyaslandığında oyun grafiklerinde büyük gelişme var. Oyunda hava durumunun değiştiği ve gece/gündüz döngüsünün yer aldığı bir atmosfer bizi bekliyor. Karakter modellemeleri, ışık yansımaları ve çevresel öğeler de oldukça hoş görünüyor. Buna bağlı olarak oyunun minimum sistem gereksinimleri bir miktar yüksek:

- 64 Bit Windows 7 işletim sistemi

- Hyper Threading özelliğine sahip çift çekirdekli ya da 4 çekirdekli SSE1 destekli işlemci

- 8 GB RAM

- 2 GB GeForce GTX 760 veya AMD Radeon HD 7870 ekran kartı

- DirectX 11

- 50 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı