Snipers vs Thieves

Snipers vs Thieves

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 738
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PlayStack

Snipers vs Thieves, hırsızlarla keskin nişancıları karşı karşıya getiren mobil aksiyon oyunu.

Snipers vs Thieves, hırsız ve keskin nişancı tarafında yer aldığımız, aksiyonun hiç dinmediği süper eğlenceli bir mobil oyun. Android platformunda ücretsiz indirilmeye açılan oyunda dünya genelinde oyuncularla bir araya gelip filmleri aratmayacak sahneler yaşıyorsunuz.

Siz de benim gibi hem kötü hem de iyi tarafta olma fırsatı veren aksiyon oyunlarına bayılıyorsanız keskin nişancılarla hırsızları karşı karşıya getiren bu oyundan başınızı kaldıramayacaksınız. Oyunda hırsızlara katılırsanız diğer oyuncularla birlikte planlı olarak büyük banka soygunları gerçekleştiriyorsunuz. Keskin nişancıların tarafını seçerseniz rakip bankacılardan gerçek zamanlı olarak deponuzu koruyor, kaçış araçlarına binmeden önce onları ortadan kaldırmaya çalışıyorsunuz. Her iki senaryo da sürükleyici ve tek başınıza değilsiniz.

Oyunda 50’den fazla farklı silah ve araç, 100’den fazla da maske bulunmakta. Bunları kazanabilmeniz için oyunda ciddi zaman harcamanız gerekiyor. Sezon ve etkinliklerde yeni içerik ve sürprizler yer alırken, her gün yüzlerce silah ve alet kara borsada satışa çıkıyor.