Soccer Rally 2

Soccer Rally 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,008
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici IceFlame Ltd

Soccer Rally 2 eğlenceli bir futbol oyunudur

Soccer Rally 2 hem futbol hem de araba yarışı öğelerini birleştiren bir yapıya sahip olan eğlenceli bir mobil futbol oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Soccer Rally 2'de alışılmış bir futbol oyununun aksine atletik sporcuları değil, parlak boyalı ve güçlü motorlu yarış arabalarını yönetiyoruz. Bu yarış arabalarımızı kontrol ederek futbol topunu rakip takımın kalesine göndermeye çalıştığımız oyunda yepyeni bir oyun yapısı bzi bekliyor ve hem ilginç hem de eğlenceli bir oyun tecrübesi yaşıyoruz.

Soccer Rally 2'de hem arabamızın gaz ve frenini kontrol etmeli hem de arabamızı topa doğru yönlendirmeliyiz. Soccer Rally 2'nin güzel yönü oyunu aynı telefon veya tablet üzerinde arkadaşlarımızla oynayabilme ve karşılıklı maç yapabilme imkanı vermesi. Böylece oyunda rekabeti gerçek zamanlı olarak yaşayabiliyor ve Soccer Rally 2'yi daha heyecanlı bir şekilde oynayabiliyoruz.

Soccer Rally 2'de kullandığımız arabaları geliştirebiliyoruz. Motor gücünü artırabildiğimiz araçlarımızın dış görünüşünü değiştirmek için bize çok sayıda seçenek sunuluyor.

Soccer Rally 2 futbol oyunlarını farklı bir yere taşıyan oldukça eğlenceli bir mobil oyun.