Soccer Showdown 2014

Soccer Showdown 2014

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 467
  • DOSYA BOYUTU 36 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Naquatic LLC

Soccer Showdown 2014, kendi ülkenizi temsil ederek arkadaşlarınızla, dünya üzerindeki diğer oyuncularla veya tek başınıza oynayabileceğiniz eğlenceli bir Android futbol oyunudur.

Soccer Showdown 2014, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en heyecanlı futbol oyunlarından bir tanesidir. Oyunda kendi ülkenizin takımını oluşturarka ülkenizi temsil ediyorsunuz.

Oyunun sahip olduğunu fizik motoru sayesinde, kontroller son derece rahat. Bu sayede atışlarınızı mükemmel bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Benzer futbol oyunlarına göre daha gelişmiş olan Soccer Showdown'da atış yaparken topun yönünü, hızını, alacağı falsoyu ve diğer etkenleri siz belirliyorsunuz.

Oyundaki amacınız tüm görevleri yerine getirerek süper bir futbol starı olmak. Tabi bunun için oldukça zaman geçirmelisiniz. Oynadıkça tecrübe puanı ve altın kazanarak yeni kilitli eşyaları açtırabilirsiniz. Bu eşyalar arasında kaleci eldivenleri, futbolcu kramponları ve futbol topları bulunmaktadır.

Golcü ve kaleci rolünde oynayacağınız oyunda yer alan liderlik ve görev sistemleri sayesinde, dünya genelinde tüm oyuncuların yer aldığı listede kaçıncı sırada olduğunuzu takip edebiliyorsunuz.

Tek başınıza oynayabileceğiniz gibi, arkadaşlarınız veya diğer oyuncular ile online olarak mücadele edebilirsiniz. Hatta diğer online oyuncular ile birlikte turnuvaya katılarak birincilik ödülü için kıyasıya yarışabilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunu, Android cihazlarınıza mutlaka yükleyerek denemenizi tavsiye ederim.