Social Apps All in One

Social Apps All in One

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 150
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rone

Tüm sosyal medya profillerinizi tek bir uygulama üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

Birden fazla sosyal medya profili bulunan Android kullanıcılarının ilgisini çekeceğini düşündüğüm Social Apps All in One uygulaması, tüm hesaplarınızı tek bir uygulama üzerinden yönetebilmenizi sağlıyor.

Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Google+, LinkedIn ve Tagged gibi sosyal medya platformlarını destekleyen Social Apps All in One uygulamasında, sıraladığımız platformların her biri için profilinizi ekleyebiliyorsunuz. Soldaki menüden eklemek istediğiniz platformu seçtikten sonra giriş bilgilerinizi yazarak uygulama üzerinden giriş yapabilirsiniz. Uygulamalar arasında dolaşmak yerine, bunu tek bir uygulama üzerinden yapmanıza imkan sağlayan Social Apps All in One uygulamasının rahatsız etmeyecek seviyede az reklam bulundurması ve hızlı tarama özelliğine sahip olması kullanıcıların tercihinde önemli bir rol oynayacaktır diye düşünüyorum.

Ücretsiz olarak sunulan Social Apps All in One uygulamasını, sosyal medya platformlarının uygulamaları arasında geçiş yapmakta zorlanan kullanıcıların mutlaka denemesi gerektiğini düşünüyorum.