Social Fever

Social Fever

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 28
  • DOSYA BOYUTU 16.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Systweak Software

Akıllı telefon bağımlılığınız varsa bu ücretsiz uygulamayı tavsiye ederim.

Social Fever, akıllı telefon bağımlılığını azaltmaya yardımcı Android uygulamaları arasında. Akıllı telefonların nasıl kullanılması gerektiğini hatırlatan, öğreten harika bir sağlık uygulaması. Android telefonunuzla olması gerekenden fazla zaman harcıyor, dijital hayattan gerçek dünyaya geçiş yapmakta zorlanıyorsanız, bu uygulamaya göz atmalısınız.

Göz ve kulak sağlığınızı korumak için harika öneriler sunmaktan uygulama kullanımına ilişkin bildirimlerle hatırlatmalar yapmaya birçok faydalı özelliğe sahip etkili akıllı telefon kullanımını izleme uygulaması Social Fever, Android kullanıcılarına özel olarak sunulmuş, tamamen ücretsiz bir uygulama. Sosyal ağ uygulamalarındaki paylaşımlara bakmaydı, e-postaları kontrol etmeydi, oyun oynamaydı, müzik dinlemeydi derken günün büyük bir çoğunluğunu akıllı telefonunuzla harcıyorsanız sevdiklerinize daha çok vakit ayırmanız gerektiğini hatırlatan bu uygulamayı bakmanızı tavsiye ederim. Akıllı telefon bağımlılığını azaltmaya yardımcı etkili uygulamalardan.

Belirli uygulamalar için kullanımı sınırlamaya izin verme, uygulama kullanımından cihazın ekran kilidininin açılma sayısına detaylı günlük rapor sunma, uygulama ve cihaz için kullanım süresi aşıldığında bildirimle ikaz etme, ekrana uzun süre bakılması durumunda uyarı mesajı gönderme, belli bir sürenin üzerinde müzik dinlenilmesi halinde uyarma, hedef belirleme gibi güzel özelliklerle gelen Social Fever, akıllı telefona gömülüp hayattaki güzellikleri kaçıran herkese tavsiyemdir.