Socialife

Socialife

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 104
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sony Mobile

Socialife, Sony tarafından Android kullanıcıları için geliştirilen ücretsiz bir sosyal medya takip uygulamasıdır.

Socialife, Sony tarafından Android kullanıcıları için geliştirilen ve ücretsiz olarak kullanılabilen gelişmiş bir sosyal medya yayın akışı takip uygulamasıdır.

Uygulama sayesinde Facebook yayın akışını, Tweet'leri, Youtube videolarını, blog içeriklerini, RSS yayınlarını ve farklı kategoriler altında yer verilmiş ilginizi çeken haberleri tek yerden kontrol edebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Android akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz üzerinde sosyal medya hesaplarınızı ve farklı yayın akışlarını takip edebilmeniz için sizlere mükemmel bir çözüm sunan Socialife, oldukça modern bir kullanıcı arayüzünün dışında kolay bir kullanıma sahiptir.

Takip etmek istediğiniz kaynakların yanlarında yer alan "+" butonuna tıklayarak, kendi yayın akışınız üzerinde görünmesini sağlayabilir ve yeni gelen tüm güncellemeleri anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

2000'den fazla yayın akışının ve 250'den fazla haber organizasyonunun yer aldığı Socialife üzerinde; Fox News, Financial Times, Mashable, The Verge, TechCrunch, Gizmodo, The Next Web ve daha birçok popüler haber ve teknoloji sitesi yer almaktadır.

Yayın akışlarını ve sosyal medya hesaplarınızı tek bir yerden takip edebileceğiniz güçlü bir uygulama arıyorsanız Socialife'ı mutlaka denemelisiniz.