Socl

Socl

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 328
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft

Microsoft'un sosyal ağı Socl ile sosyal paylaşımlar yapabilirsiniz.

Socl, Microsoft tarafından geliştirilen ve Microsoft'un arama gücünü arkasına alan bir sosyal ağdır.

Socl Android uygulaması bize Android cihazlarımızda diğer sosyal ağlar gibi ileti paylaşma, fotoğraf paylaşma ve video paylaşma imkanı sunmaktadır. Fakat Socl bu özellikleri diğer sosyal ağlardaki benzerlerinden ayıran önemli farklılıklara sahiptir.

Uygulamanın fotoğraf paylaşma özelliği sayesinde saniyeler içerisinde kendimize özel fotoğraf kolajları yaratabilmekteyiz ve bu kolajları arkadaşlarımızla paylaşabilmekteyiz. Ayrıca fotoğraflara yazılar ekleyerek komik karikatürler yaratabiliyoruz. Socl bize sosyal ağ üzerindeki iletilere anında görsel cevaplar hazırlama imkanı da sunmakta. Eğer Android cihazınızdaki görüntüleri paylaşmak isterseniz Socl size bu görüntüleri yakalayıp paylaşma imkanı da sunuyor.

Socl ile kısa animasyonlar tadında medyalar da oluşturabilmemiz mümkün. Uygulamanın en güzel yönü yarattığınız iletileri ve içerikleri Facebook, Pinterest, Tumblr ve Twitter üzerinde paylaşabilmenize de imkan tanımasıdır. Socl bize sosyal ağda olup bitene dair bildiriler de yollayabiliyor ve bu sayede arkadaşlarımızın ne yaptıkları ve paylaştıkları hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz. Bu bildirileri kişiselleştirebilmemiz de mümkün. Socl ile bildiri alacağımız sevdiğimiz içerikleri belirleyebiliyoruz.

Eğer yeni bir sosyal ağ deneyimi yaşamak istiyorsanız ve dünya çapında yeni insanlarda tanışmak istiyorsanız Socl'ı denemenizde fayda var.