Soft4Boost Video to Device

Soft4Boost Video to Device

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 142
  • DOSYA BOYUTU 45.53 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Soft4Boost

Soft4Boost Video to Device ile birçok farklı cihaza uygun videolar yaratabilirsiniz

Soft4Boost Video to Device farklı cihazlarınızda yaşanan video formatı uyumsuzluklarını giderebilmek için kullanabileceğiniz bir video dönüştürme programıdır.

Bilgisayarımızda kayıtlı olan videolar ve filmler farklı codec bileşenleri ile oynatılabilmektedir. Bu videoları oynatmak genelde bilgisayar üzerinde problem olmamaktadır; çünkü gerekli codec dosyasını bulup indirerek videoyu oynatabiliriz. Fakat aynı işlemi taşınabilir cihazlarımızda ve medya oynatıcılarımızda gerçekleştirebilmek mümkün olmamaktadır.

İşte bu nedenden ötürü Soft4Boost Video to Device gibi bir video dönüştürme programı kullanmamız gerekmektedir. Soft4Boost Video to Device bize video formatı değiştirme imkanı sunar ve videolarımızı farklı medya oynatıcılarda ve mobil cihazlarda oynatabilme olanağı sağlar.

Soft4Boost Video to Device oldukça geniş bir format desteğine sahiptir. Program içerisinde bulunan hazır profiller sayesinde direkt olarak videoyu oynatmaya çalıştığımız cihaza uygun videolar yaratabiliriz. Program iPhone, iPad ve iPod gibi Apple cihazların yanında Android cihazlar, diğer akıllı telefonlar, oyun konsolları ve el konsolları gibi cihazlar için hazır profiller sunuyor. Bu profiller sayesinde hiçbir ayar yapmadan videolarımızı cihazımızla uyumlu hale getirebiliyoruz.

Soft4Boost Video to Device için yayınlanan son güncelleme ile programa Türkçe desteğinin kazandırılması oldukça hoş bir gelişmedir.