Softdiv MP3 to WAV Converter

Softdiv MP3 to WAV Converter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 518
  • DOSYA BOYUTU 9.72 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Softdiv Software

Softdiv MP3 to WAV Converter ile ses dosyalarınızı farklı formatlara dönüştürebilirsiniz

Softdiv MP3 to WAV Converter bilgisayarımızda kayıtlı ses dosyalarının formatlarını değiştirebilmenin yanında birçok kullanışlı ek özelliği de beraberinde getiren bir ses dönüştürme programıdır.

Softdiv MP3 to WAV Converter isminin aksine sadece MP3 ve WAV formatlarını destekleyen bir ses dönüştürme programı değildir. Program ile yaygın ses formatlarını birbirlerine dönüştürebilmektesiniz. Bunun yanında Softdiv MP3 to WAV Converter'ın müzik CD'si yapma özelliği ile MP3, WAV, WMA, MP2 veya OGG dosyalarından müzik CD'leri yaratabilirsiniz.

Programın bir diğer kullanışlı özelliği ses birleştirme özelliğidir. Softdiv MP3 to WAV Converter kullanarak MP3 veya WAV dosyalarınızı birbirlerine ekleyebilir, 2 farklı ses dosyasından tek bir ses dosyası yaratabilirsiniz.

Softdiv MP3 to WAV Converter ses dosyalarınızın etiketlerini düzenlemenize de yardımcı oluyor. ID3v2 etiket düzenleyicisine sahip program ile müzik arşivinizi daha düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Ayrıca programı bir medya oynatıcı olarak da kullanabiliyorsunuz.

Softdiv MP3 to WAV Converter ses dosyaları ile ilgili birçok ihtiyacınızı karşılayabilecek özellikleri tek bir program altında birleştiriyor ve sizi hepsi için ayrı program yükleme ihtiyacından kurtarıyor.