SoulWorker

SoulWorker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 83
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lion Games Co., Ltd.

Komboların havada uçuştuğu aksiyon yüklü anime mmo oyunu

SoulWorker, tarayıcı üzerinden oynanabilen aksiyon mmo oyunu. Lion Games’in anime severlere ücretsiz olarak sunduğu oyun, benzerlerinden farklı olarak sürükleyici hikayesinin yanında oyuncunun kendisine özel kombolar yapabildiği, hızlı tempolu oynanışı, hem PvP hem de PvE modda mücadele etme fırsatı vermesiyle ayrılıyor. Savaşlarda eşlik eden dört sınıfa ayrılmış savaşçıları da unutmamak gerek.

SoulWorker, temelinde karanlıkla iyiliğin mücadelesi üzerine kurulu. Portal aracılığıyla dünyaya gelen korkunç şeytanların tüm insanlığı ortadan kaldırmalarına engel olabilecek tek güç SoulWorkers (doğaüstü güçlere sahip dört gencin ortak adı) ile zindanlara giriş yapıyorsunuz. 4 eşsiz karakterle (ruh kılıcıyla Cesur Haru Estia, hançeriyle Lilly Bloommerchen, meteor geliştiricileriyle çevresine ateş saçan Erwin Arclight ve ekibin en genç üyesi Stella Unibell) tek tek veya dörtlü takım halinde iblislerle dolu zindanlara giriyorsunuz. Bu arada savaşırken özgürsünüz; kendi kombolarınızı kullanarak kendi dövüş stilinizi yansıtabiliyorsunuz.

5 hikaye bölümü ile bizleri karşılayan anime aksiyon mmo oyunu SoulWorker’ın oynanış videosunu aşağıdan izleyebilir, yukarıdaki bağlantıdan da hemen oynamaya geçebilirsiniz.