Sound Clips for MSN Messenger!

Sound Clips for MSN Messenger!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 591
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Messenger Tools

Microfona ihitiyaç duymadan msn messenger'da konuştuğunuz kişiye 'Ses klibi' yollayın!

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Msn Messenger kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Msn Messenger programında konuştuğumuz kişiye artık istediğimiz mp3 ve wav dosyalarını microfon'a ihtiyaç duymadan bu program sayesinde dinletmemiz artık mümkün.


Programın kullanımı: İndirdiğiniz Dosyayı kurunuz, daha sonra Sound Clips for msn adlı  menü açılıyor. Bu menüde Ctrl+Shıft+S klavyenizdeki tuşlara basıyoruz, açılan menüde Click here To choose a sound clip butonuna tıklıyoruz ve dinletmek istediğimiz ses dosyasını ('mp3 ve wav')seçiyoruz, Send butonuna  tıklıyoruz. Seçtiğimiz ses dosyası çalmaya başlıyor daha sonra göndermek istediğimiz msn messenger'da kişinin konuşma sayfasını açıyoruz ve ses dosyayı çalarken klavyemizdeki F2 tuşu veya mause ile ses klibi sekmesine fare ile basılı tutuyoruz. Çaldığımız dosyayı msn'e aktardıktan sonra işlem tamamdır. Konuştuğunuz kişiye microfon'a ihtiyaç duymadan ses dosyasını gönderme işlemi tamamlanır...