Space Marshals 2

Space Marshals 2

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 117
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pixelbite

Space Marshals 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Space Marshals 2 eğer mobil cihazlarınız üzerinde kaliteli ve eğlenceli bir aksiyon oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Space Marshals 2'de kahramanımız şerif Burton suçluları yakalamaya kaldığı yerden devam ediyor. Hatırlanacağı üzere serinin ilk oyununda uzaydaki en azılı suçluların kapatıldığı hapishanede firar olayı gerçekleşmişti ve suçlular galaksinin farklı köşelerine kaçmışlardı. Burton da bu suçluları yakalayıp tekrar parmaklıklar ardına göndermek için yola çıkmıştı. Yeni oyunda bu yolculuğa devam ediyoruz ve sürükleyici bir serüvene atılıyoruz.

Space Marshals 2'nin oyun sistemi top down shooter türündeki klasik kuşbakışı savaş oyunlarına benzese de oyunda taktiksel bir yapı mevcut. Space Marshals 2'de etrafı mermi gölüne çevirmek her zaman en iyi seçenek olmayabiliyor. Kimi zaman gizlice ilerlememiz, kimi zaman sahip olduğumuz ekipmanlardan faydalanarak düşmanlarımızı şaşırtmamız gerekiyor. Oyundaki bölümlere başlamadan önce kahramanımızın hangi silahları ve ekipmanları kullanacağını belirleyebilmekteyiz. Space Marshals 2 içinde birçok farklı silah seçeneği yer alıyor.

Space Marshals 2 oldukça güzel görünen grafiklere ve görsel efektlere sahip.