Space Marshals

Space Marshals

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 272
  • DOSYA BOYUTU 249 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pixelbite

Space Marshals taktiksel bir kuşbakışı savaş oyunudur

Space Marshals, Vahşi Batı temasını ve bilim kurguyu aynı hikaye içerisinde birleştiren top down shooter türünde bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Space Marshals'ta galaksinin uzak noktalarına yolculuk ediyoruz vve azılı kanun kaçaklarını yakalamaya çalışıyoruz. Oyunda bütün olaylar tarihin gördüğü en büyük hapisane firarıyla başlıyor. Galaksinin en büyük hapisanesinde tutsak olan mahkumlar bir anda farklı gezegenlere kaçıyorlar ve terör estirmeye başlıyorlar. Kahramanımız olan Burton'a da bu azılı suçluları yakalayarak kanuna teslim etmek düşüyor.

Space Marshals bir kuşbakışı savaş oyunu. Oyunda kahramanımızı bir strateji oyunundakine benzer bir şekilde yukarıdan bakan bir kamera açısıyla yönetiyoruz. Bu kamera açısı oyuna taktiksel bir yapı kazandırıyor. Düşmanlarımızı alt etmek için kimi zaman duvarların ve kutular gibi yığınların arkasından saklanarak ilerlememiz gerekbiliyor. Haritayı yukarıdan görebildiğimiz için düşmanlarımızın hareketlerini de takip edebiliyoruz. Direkt olarak düşman üzerine saldırmak her zaman işe yaramayabiliyor. Bölümü geçebilmek için mayınlar, enerji kalkanları, el bombaları ve flaş bombaları gibi çeşitli ekipmanlar kullanabiliyoruz. Düşmanımıza zayıf olduğu noktadan saldırmak ise her zaman işe yarıyor.

Space Marshals güzel grafikleri, heyecanlı bölüm sonu canavarı savaşları ve oldukça eğlenceli oynanışıyla kısa sürede bağımlılık yapıyor.