Spamihilator

Spamihilator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,078
  • DOSYA BOYUTU 2.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Michel Krݤmer

E-postalarınızı okumak için bir e-posta istemcisi kullanıyorsanız Spamihilator e-posta istemciniz ile uyumlu olarak çalışabilen gelişmiş özelliklire sahip, kişiselleştirilebilir ve ücretsiz bir spam engelleyici.

Spamihilator e-posta istemciniz ve internet arasında çalışarak size gelen e-postaları inceliyor ve istenmeyen, gereksiz, spam postaları filtreleyerek size zaman kazandırıyor. Bu işlemleri yaparken tamamen arkaplanda çalışan ve sizi hiç rahatsız etmeden görevini yerine getiren bu ücretsiz spam belirleyici program posta kutunuza gelen reklam ve virüs içeren istenmeyen e-postalardan sizi koruyor.

Sahip olduğu spam belirleyici kurallar ile e-posta üzerinde inceleme yaparak e-postanın istenmeyen bir e-mail olma olasılığını hesaplayan Spamihilator kesin bir sonuca vararak e-postayı gerekli klasöre yönlendiriyor. Kullanıcı tarafından yapılan ayarlamalar ile geliştirilebilen program gün geçtikçe mesajlarınızı sizden daha iyi tanıyor ve devamlı olarak daha iyi oranlarda e-posta engellemesi gerçekleştiriyor.

Ek olarak Spamihilator kelime filtresi kullandığından, mesajlar üzerinde anahtar kelime araması gerçekleştirerek te e-posta tanımlaması yapabiliyor. Dilerseniz sizin belirlediğiniz kelimeler veya kullanılan genel terimler ile kişiselleştirerek bu ücretsiz anti-spam programından istenmeyen e-postalardan kurtulma konusunda daha fazla faydalanabiliyorsunuz.

Not: İngilizce olmasına rağmen sahip olduğu dil paketi ile Türkçe desteği de sunan Spamihilator programına ait dil paketi dosyasını buradan indirebilirsiniz.

* Program nerdeyse tüm e-posta istemcileri ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Outlook 2000/XP/2003/Express, Eudora, Mozilla Thunderbird, IncrediMail, Pegasus Mail, Phoenix Mail, Opera vb. ...