Startup Firewall

Startup Firewall

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 650
  • DOSYA BOYUTU 2.46 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Innovative Solutions

Startup Firewall, Windows başlangıcını kendilerini ekleyen programlardan bilgisayarınızı koruyan başarılı bir güvenlik programıdır.

Startup Firewall, Windows başlangıcı sırasında otomatik olarak çalışan programlar ve uygulamalar üzerinde tam anlamıyla kontrol kazanmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir güvenlik programıdır. Program sayesinde Windows başlangıcına kendisini yerleştiren gereksiz uygulamalardan kolayca kurtulabilirsiniz.

Günümüzde birçok programın kendisini başlangıç menüsüne ve sistem tepsisi üzerine kendini eklediğini düşündüğümüz zaman, oldukça işe yarayacak olan Startup Firewall ile bu programları başlangıç ve sistem tepsisinden silerek, hem bilgisayarınızın açılış hızını hem de genel performansını arttırabilirsiniz.

Sonuç olarak bahsettiğimiz programların birçoğu gereksiz ve can sıkıcı olması dışında sistem kaynaklarını kullanmakta ve performans düşüşüne neden olmaktadır. Aynı zamanda Startup Firewall ile farklı programlar hakkında tahmini güvenlik notlarına da ulaşabilirsiniz.

Bilgisayarınızın daha temiz, daha hızlı ve gereksiz eklentilerden arınmış şekilde çalışmasını sağlayan yenilikçi bir program olan Startup Firewall, gereksiz programların sizin isteğiniz dışında çalışmasının önüne geçecektir.

Windows başlangıcında otomatik olarak çalışmaya başlayan gereksiz programlardan kurtulmak için kullanabileceğiniz güçlü bir yazılım olan Startup Firewall'u tüm kullanıcılarımıza öneririm.