SPB TV

SPB TV

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,563
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SPB TV AG

Android mobil cihazlarınızda TV kanallarını kolayca izleyebilmek için bu ücretsiz uygulamayı indirin.

Android akıllı telefon ya da tabletinizde televizyon kanallarını izlemek istiyorsanız ancak hangi uygulamayı kullanacağınız konusunda bilginiz yoksa SPB TV uygulamasını denemenizi kesinlikle öneriyorum. Bir televizyon izleme uygulaması olan SPB TV, hem yerli kanalları hem de yabancı kanalları bünyesinde bulunduruyor ve tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Elbette ücretsiz olmasından dolayı içerisinde ücretli kanalları barındırmıyor ancak ülkemizdeki belli başlı kanalları barındırmanın yanında özellikle İngilizce ve Rusça kanallar konusunda oldukçe geniş bir arşivi var denilebilir. Aynı zamanda kategorilendirme ve arama sistemleri sayesinde aradığınız kanalı bulmanız da bir o kadar kolay. Arayüzü mümkün olduğunca kolay ve açık bir şekilde düzenlenen uygulamayı kullanırken bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Kanalların görüntülerini yüksek ve düşük kalite olarak değiştirebilir, kanalların programlarını ve kısa önizlemelerini görebilir, aynı zamanda hızlı bir şekilde kanallar arasında geçiş yapabilirsiniz. Sürekli olarak bozulan ya da sıkıntı çıkarma eğilimi olan benzer uygulamaların aksine SPB TV daha az kanal seçeneğine sahip olsa da sorun çıkarmadan çalışıyor.