Speakle

Speakle

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 64
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Speakle

Speakle uygulaması ile kişisel gizliliğinizi koruyarak Android cihazlarınızdan tüm itiraflarınızı paylaşabilirsiniz.

Speakle uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir itiraf uygulaması olarak karşımıza çıktı ve kolaylıkla kimseye söyleyemediğiniz herşeyi tüm dünyaya söylemenize olanak tanıyor. Ücretsiz olarak sunulması ve hemen kullanmaya başlayabileceğiniz basit arayüzü sayesinde herhangi bir zorluk yaşayacağınızı da sanmıyorum.

Uygulamada herhangi bir karakter sınırı bulunmadığı için itiraflarınızı istediğiniz uzunlukta gerçekleştirmeniz mümkün ve arkadaş takip etme gibi özellikler bulunmadığı için tüm dünya sizin itirafınızı okuyabiliyor veya siz de onların itiraflarını okuyabiliyorsunuz. Böylece tamamen anonim olabiliyorsunuz ve insanların kim olduğunuzu tahmin etmelerine olanak kalmıyor.

Başkalarının paylaştığı itirafları beğenebilme, yorum atabilme ya da paylaşabilme gibi özellikler de uygulama içerisinde mevcut. Bu sayede tüm beğendiklerinizi bir kenarda tutabilir, ayrıca sizi beğenen insanların istatistiklerini de görebilirsiniz.

Hem hashtag hem de anahtar kelime kullanarak aramaya ve kategorilendirmeye imkan tanıyan uygulama, aklınızda olan konularla ilgili başka kişilerin paylaştıklarını hemen bulmanıza yardımcı oluyor. Bir itirafınızın uzun süreceğini düşünüyor ve daha sonra yazmaya devam etmek istiyorsanız, taslaklara kaydedebiliyor ve ardından kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Eğer kaliteli ve ücretsiz bir itiraf uygulaması arıyorsanız her şeyi hiç bir zan altında kalmadan paylaşabileceğiniz Speakle'a göz atmanızı öneriyorum.