Speaky

Speaky

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 580
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Speaky Team

Speaky, kendi dillerini konuşan kişilerden dillerini öğrenirken onlara da kendi konuştuğunuz dili öğreteceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Speaky, dünyanın dört bir yanındaki kişilerle tanışarak hem sohbet edebileceğiniz hem de yeni diller öğrenebileceğiniz bir dil değişim ve öğrenim uygulaması. Birsosyal medya uygulaması olarak geliştirilen Speaky, aslında arkadaşlık, sohbet, sosyal medya ve dil öğrenme uygulamalarının bir araya getirilerek oluşturulduğu hem eğlenceli hem de yararlı bir Android yabancı dil uygulaması.

Speaky'nin temel mantığı ise kendi dillerini konuşan yabancı kişiler ile tanışarak onların size dillerini öğretirken sizin de onlara kendi dilinizi öğretmeniz. Böylelikle karşılıklı olarak her iki tarafta yararlanıyor ve yanı zamanda sohbet ederek keyifli vakit geçiriyor.

110'dan farklı dil için partnerler bulabileceğiniz uygulama öğrenmek istediğiniz dilde sürekli pratik yapma olanakları sunuyor. Uygulamanın dil öğrenme dışına şüphesiz en güzel özelliklerinden bir tanesi ise dünyanın farklı köşelerinden bir çok yeni arkadaşa sahip olmanız. Yeni arkadaşlar ile tanıştıkça daha da eğlenceli hale gelen uygulama sayesinde arkadaşlarınıza merak ettiğiniz her şeyi sorabiliyor ve istediğiniz her şeyi öğrenebiliyorsunuz.

Güzel insanlardan oluşan bir topluluk içerisine dahil olarak istediğiniz dillerde pratik yapma ve bu dilleri geliştirme fırsatı sunan Speaky'i tamamen ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirip hemen kullanmaya başlamalısınız.