Speed Cameras

Speed Cameras

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 420
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sygic

Speed Cameras uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan yollardaki radarları ve hız sınırlarını tespit edebiliyorsunuz.

Speed Cameras uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış bir Türkiye hız kamerası ve radar tespiti uygulaması olarak karşımıza çıktı. Özellikle sık sık ceza yiyen ve artık hız radarlarından uzak kalmak isteyenlerin beğeneceğini düşünüyorum. Oldukça kolay kullanılır olan ve onlarca farklı özelliğe sahip olan Speed Cameras, hız kamerası Türkiye sonuçlarını oldukça net bir şekilde sunabiliyor.

Hem yollar üzerinde sabit olarak konuşlandırılmış radarların konumlarını içerisinde barındıran, hem de gezici radarlara sahip olan uygulama, ayrıca bulunduğunuz yoldaki hız limitlerini de size bildiriyor ve hızınızı GPS üzerinden takip ederek hız sınırını aşmanız halinde sizi uyarıyor. Böylelikle ceza yeme olasılığınız oldukça düşüyor ve aynı zamanda can güvenliğiniz için de sınırlar içerisinde kalmanız mümkün oluyor.

Hız limiti ve uyarılarını Google Haritalar uygulaması içerisinde de gösterebilmesi sayesinde aynı anda hem navigasyon hem de hız kontrolü sağlamak da mümkün. Eğer kısa bir süre önce tespit ettiğiniz bir radar varsa bu radarın konumunu kendiniz de uygulamaya bildirebiliyor ve diğer kullanıcıların radara yakalanmalarına engel olabiliyorsunuz.

Otomobilinizin camına hızınızı yansıtabilen ve böylece anlık olarak hızınızı GPS üzerinden kolayca görmenizi sağlayabilen uygulama, bilhassa gece sürüşlerinde ön camınızda güzel bir görüntü oluşturuyor. Gittiğiniz mesafeleri ve sürüş karakterinizi de analiz edebilen Speed Cameras, böylelikle yaptığınız hataları görerek gelecekte daha uygun bir şekilde aracınızı sürmeniz için ihtiyaç duyacağınız bilgileri size sağlıyor.

Uygulamanın bazı özelliklerinin premium olarak uygulama içi satın alma seçenekleri olarak sunulduğunu da belirtmek gerek. Ancak temel hız ve radar tespiti işlemleri için güvenle kullanabileceğinizi düşünüyorum. Lakin sadece uygulamaya güvenerek hız yapmaktan da kaçının çünkü uygulamada henüz yeri gösterilmeyen radarlar da mevcut.