Spesoft Video Converter

Spesoft Video Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,073
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Spesoft

Spesoft Video Converter ile videolarınızı farklı formatlara çevirebilirsiniz

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Spesoft Video Converter kullanıcılara video dönüştürme ve ses dönüştürme konularında yardımcı olan ücretsiz bir video dönüştürme programıdır.

Hem tek video dosyasını hem de çok sayıda video dosyasını dönüştürebilen Spesoft Video Converter'ın toplu video dönüştürme özelliği birçok farklı durumda kullanıcılara yeterli bir çözüm sunmaktadır. Program ile dilerseniz bir klasörün içindeki video dosyalarının formatını değiştirebilir, dilerseniz hem aynı klasörü hem de alt klasörleri de dahil olacak şekilde bütün klasörlerin içerisinde yer alan videoları otomatik bir şekilde dönüştürebilirsiniz. Eğer zamanınız kısıtlıysa ve daha verimli bir şekilde bilgisayarınızı kullanmak istiyorsanız Spesoft Video Converter tam ihtiyacınıza uygun bir yazılım olacaktır.

Spesoft Video Converter video dönüştürme özelliğinin yanında ses dosyalarını da birbirine dönüştürebilmektedir. Programın bir diğer güzel yönü videolardan ses alma yeteneğidir. Eğer bir videoyu sadece ses dosyası olarak dinlemek veya MP3 çalar gibi taşınabilir cihazlarınızda oynatmak isterseniz bu videoları Spesoft Video Converter aracılığıyla ses dosyalarına dönüştürebilir ve bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Spesoft Video Converter dönüştürdüğünüz video ve ses dosyaları için çözünürlük, ses kalitesi, video kalitesi, saniyedeki kare hızı gibi farklı kalite ayarlarını el ile ayarlamanıza da imkan tanıyor. Programın videolar üzerinde yapılan değişiklikleri gösterebilecek bir küçük önizleme sistemine sahip olmaması programın eksi yönü.