Star Wars: Assault Team

Star Wars: Assault Team

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,484
  • DOSYA BOYUTU 39.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LucasArts

Star Wars hayranları için eğlenceli bir kart oyunu olarak karşımıza çıkan Star Wars: Assault Team'de tüm seçkin ve yan karakterleri bulabilirsiniz.

Star Wars: Assault Team, Windows 8 bilgisayarlar için geliştirilmiş ücretsiz bir kart oyunudur. Siz de Star Wars evreninin etkileyici atmosferine farklı bir açıdan tanık olmak istiyorsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Bu oyunda elimize ışın kılıcı alıp düşman askerleriyle amansız bir mücadeleye girmiyoruz. Eğer aradığınız aksiyonsa, başka bir oyuna yönelmelisiniz.

Bu oyunda elimizde bir dizi kart mevcut ve rakiplerimizi bu kartlar ile yenmeye çalışıyoruz. Star Wars evreninde yer alan tüm karakterler oyuna aynı şekilde yansıtılmış. Luke Skywalker'dan Boba Fett'e, Han Solo'dan Tusken Raiders gibi yan karakterlere kadar geniş bir kart skalasına sahip olan oyunda gelişmiş grafiklere yer verilmiş. Kart oyunu olması sebebiyle grafiklerin boşverilmemiş olması iyi bir özellik.

Oyunda savaştıkça elinizdeki karakterlerin güçleri artıyor ve rakiplere karşı üstünlük elde ediyoruz. Elbette bu özellikleri zamanında kullanmak gerekiyor. Elinizdeki desteleri dilediğiniz gibi düzenleyebiliyor ve en seçkin karakterleri dahil edebiliyorsunuz.

Vakit geçirmek için ideal bir oyun olan Star Wars: Assault Team, özellikle strateji meraklılarına hitap ediyor. Başta belirttiğim gibi aksiyon bazlı bir oyun arıyorsanız, bu oyun size göre değil.