STAR WARS Battlefront II

STAR WARS Battlefront II

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 972
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Electronic Arts

STAR WARS Battlefront II bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

STAR WARS Battlefront II içinde Yıldız Savaşları dünyasının farklı dönemlerini ve kahramanlarını bir araya getiren bir FPS oyunu.

Bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz, şu ana kadar geliştirilmiş en kapsamlı Star Wars oyunu olan STAR WARS Battlefront II'de bizi sürükleyici bir senaryo modu bekliyor. Hatırlanacağı üzere ilk Battlefront'ta sadece online oyun modu yer almış, herhangi bir senaryo moduna yer verilmemişti. Bu nedenle ilk Battlefront'u biraz yadırgamıştık, neyse ki serinin ikinci oyunu bize özlediğimiz macerayı sunacak. 

STAR WARS Battlefront II'nin hikaye modunda Iden Versio adlı kahramanımızı kontrol edeceğiz. Bir İmparatorluk askeri olan Iden Versio, oyunumuzda ihanete uğradıktan sonra intikam için savaşıyor. Bu savaş 30 yıllık bir süre içerisine yayılıyor, bu süre içinde Star Wars evreninin en büyük kahramanlarıyla da karşılaşabileceğiz.

STAR WARS Battlefront II'in multiplayer modunda ise 40 oyuncunun aynı anda çarpıştığı savaş alanlarına çıkacağız. X-Wing ve Tie Fighter gibi ikonik Star Wars savaş araçlarını da kullanabileceğiz.