State of Decay 2

State of Decay 2

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 1,219
  • DOSYA BOYUTU 18630.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft

State of Decay 2, Microsoft tarafından geliştirilen bir aksiyon oyunudur.

State of Decay 2, Microsoft'un PC ve Xbox One platformlarına çıkardığı bir aksiyon macera oyunudur. 

Undead Labs tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından yayınlanan State of Decay, ilk olarak Xbox platformuna özel olarak piyasaya sürülmüştü. Aksiyon ve hayatta kalma ögelerini bir araya getiren oyun, kendine has özellikleriyle oldukça beğenilmiş ve ikinci oyunun önünü açmıştı.

Microsoft tarafından öenmsenen oyunlarından başında gelen ve ilk oyuna göre daha yüksek bütçeyle geliştirilen State of Decay 2, izometrik bakış açısından üçüncü kişi bakış açısına evrilmiş ve neredeyse bambaşka bir oyun haline gelmişti.

Açık dünya olarak oynanabilen State of Decay 2’nin en önemli özelliğiyle co-op yani arkadaşlarla birlikte oynanabilmesiydi. Arkadaşlarınızla zombilere karşı amansız bir mücadele verdiğiniz ve türlü görevlerin üstesinden gelmeye çalıştığınız yapım, eğlenceli oynanışıyla tam not almayı başarmıştı.

Birçok oyun temalı internet sitesinden aldığı ortalama puanlarla birlikte tercih edilebilir oyunlar arasında kendisine hemen yer bulan ve özellikle bilgisayar kullanıcıları tarafından merakla beklenen yapım, 22 Mayıs 2018 tarihinde Microsoft Store üzerinden satılmaya başlanmıştı.