Stick Fight APK

Stick Fight APK

kullanıcı

Stick Fight The Game PC'de popüler çöp adam dövüş oyunu ve şimdi mobilde! Stick Fight APK, popüler online dövüş oyunları arasında.

Stick Fight The Game, çöp adam dövüş oyunu olarak Android Google Play’de yerini alıyor. PC platformunun sevilen oyunlarından Stick Fight’ın mobil versiyonu. NetEase Games tarafından mobil platforma uyarlanan çöp adam dövüş oyununda internetin altın çağından ikonik çöp adam karakterlerinin yerine geçiyorsunuz. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz keyifli bir mobil oyun. Tamamıyla ücretsiz!

Stick Fight The Game İndir

Steam’da indirilebilir olan ucuz popüler oyunlardan Stick Fight’ın mobil sürümü Stick Fight The Game Mobile ismiyle karşımıza çıkıyor. Geliştiricinin mobildeki resmi çöpten adam dövüş oyunu olarak öne çıkardığı yapım, sadece online oynanıyor.

4 oyuncunun dahil olduğu (ister arkadaşlarınız ister Stick Fight oyuncuları ile) mücadelelerde hayatta kalmak için sürekli hareket etmek zorundasınız. Koşma, zıplama, dövüş, karakterinizin tüm yeteneklerini kullanmalısınız. İlginç silahlarınızı düşmanlar üzerinde denerken platformlardaki tuzaklara da dikkat etmelisiniz. Bu arada oyunda 100’ün üzerinde harita bulunmakla birlikte editörden kendi haritalarınızı da oluşturabiliyorsunuz.

Stick Fight APK Oyun Özellikleri

  • Mobildeki resmi Stick Fight oyunu
  • 3 kişiye kadar eğlenceli mücadeleler
  • 100 eğlenceli harita, yılan fırlatan silahlar veya kendinizi hava uçuran bombalar gibi düzinelerce komik silah ve ölmenin sınırsız yolu!
  • Yerleşik seviye editörü ile kendi haritalarınızı yapma şansı
  • Yepyeni avatar mağazası ve renk sistemiyle stick karakterleri özelleştirme
  • Dünyanın dört bir yanından oyuncularla kavga

Oyunda amacınız rakiplerinize karşı mümkün olduğunca fazla tur kazanmak. Ek olarak yeni karakterlerin kilidi açabilir, yeni haritalar satın alabilir ve kendinize ait haritalar oluşturabilir, kendi haritalarınızı satarak para kazanabilirsiniz.

Her savaşta kaybetmek de vardır kazanmak ta. Tabii ki kayıptan fazla galibiyetle bitirmek isteriz. Bunu yapmak için önünüzdeki düşmana odaklanın, onlara saldırın ve öldürün. Ardından bir sonraki düşmana geçin.

Saldırmak için parmağınızı saldırı çubuğunun ortasından tutun düşmana doğru kaydırın veya istediğiniz yöne dokunarak saldırıyı başlatın. Soldaki çubuğu zıplama ve engellemek için kullanıyorsunuz. İlki daha fazla hareket kabiliyeti ikincisi ise düşman saldırılarını engellemek için.

Oyunu yeterince oynayıp biraz para kazandığınızda mağaza açılacak. Mağazada sadece görünüm değil istatistikleri de farklı olan yeni karakterler bulunuyor. Güçlendiriciler arasında daha yüksekten saldırı, daha yüksek sağlık ve hasar azaltma var. Yeni karakterleri almaya paranız yetmiyorsa elleriniz, başınız veya vücudunuz için yeni aksesuarlar alabilirsiniz.

Ekranın sağ üst köşesinde iki harita menüsü var. Bunlardan biri, oyuncuların oluşturduğu yeni haritaları almanızı sağlıyor. Almadan önce haritayı deneyimleyebiliyorsunuz. Satın aldığınızda listenize oyun boyunca rastgele açılan haritalar ekleniyor. Diğer harita menüsünden de kendi haritalarınızı oluşturuyorsunuz. Dilerseniz haritalarınızı satabiliyorsunuz.