Stick Squad 3

Stick Squad 3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 49
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Brutal Studio

Stick Squad 3'te kiralık katil olarak görev yapıyoruz ve bize verilen görevleri başarıyla tamamlamaya çalışıyoruz.

Stick Squad 3, shooter oyunları oynamaktan keyif alan Android tablet ve akıllı telefon sahiplerinin mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi ve en önemlisi de tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Kiralık katil olarak görev yaptığımız bu oyundaki temel amacımız bize verilen suikast görevlerini yakayı ele vermeden tamamlamak. Stick Squad 3'te karşımıza 20 yeni görev çıkıyor ve bu görevlerin her biri kendilerine özgü mini hedeflere sahip. Başka bir deyişle, görevleri yaparken karşımıza uğraşmamız gereken başka işler de çıkıyor ve bu sayede daha zengin bir oyun deneyimi yakalama şansı elde ediyoruz. 60 mini görev, yukarıda bahsini ettiğimiz 20 görev içerisine pay edilmiş.

Stick Squad 3'te sergilediğimiz performansa göre gelir elde ediyoruz. Kazandığımız bu parayı silahlarımızı güçlendirmek için kullanabilmekteyiz. Güçlü silahlara sahip olmamızın neticesinde görevleri başarıyla tamamlama oranımızı artırabiliyoruz.

Grafik olarak çöp adam konseptine sahip olan Stick Squad 3, aksiyon odaklı, sürükleyici bir shooter oyunu oynamak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir seçenek.