Stickman Soccer

Stickman Soccer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,801
  • DOSYA BOYUTU 20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Djinnworks e.U.

Stickman Soccer oldukça eğlenceli bir mobil futbol oyunudur

Stickman Soccer çöp adamları yöneterek Android cihazlarımızda birbirinden eğlenceli maçlar yapmamıza imkan tanıyan bir futbol oyunudur.

Oldukça hızlı ve akıcı bir oynanış sunan Stickman Soccer bize maçlarımızda canlı bir atmosfer sunuyor ve maçları oldukça eğlenceli kılıyor. Oyunda öne çıkan özellikler kolay oynanabilme ve eğlenceli animasyonlardır.

Stickman Soccer bize bir ülkenin takımını seçerek bu takımla farklı sezonlarda mücadele etme ve sıralamalarda yükselme imkanı veriyor. Bu sezonlarda farklı stadyumlarda maçlara çıkıyoruz ve farklı rakiplerle karşılaşıyoruz. Stickman Soccer'ın güzel bir yönü sokak futboluna da yer vermesidir. Stickman Soccer'da takımımızla sokaklarda rakiplerimizle maçlar yapabiliyoruz.

Oyunun animasyonları oldukça sevimli ve eğlencelidir. Takımımnızın oyuncularının gol sevinçleri ve gol attıktan sonra zıplamaları oyuna renk katıyor. Stickman Soccer bize iki farklı kontrol tipi sunmakta. Eğer oyuncularımızın üzerinde tam kontrol elde etmek istiyorsak oyuncularımızın koşmasını kendimiz yönetebiliriz. Daha rahat ve serbest bir oynanış istersek oyuncularımızın kendi kendilerini koşmalarını sağlayabilir sadece pas ve şut atmaya odaklanabiliriz.

Stickman Soccer bize farklı oyun modları ve farklı takım seçenekleri sunmaktadır. Oyunda maç süresini de ayarlayabiliyoruz.Oldukça rahat bir şekilde Android cihazlarda çalışabilen oyun 3 farklı zorluk seviyesine sahiptir.