Stop! Quit Smoking - LITE

Stop! Quit Smoking - LITE

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 70
  • DOSYA BOYUTU 1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CDdevelopment

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz sigara bırakma uygulamasıdır.

Sigaranın her yıl milyonlarca kişiyi öldürdüğünü ve ne kadar zararlı olduğunu artık herkes biliyor, fakat bu öyle bir bağımlılık ki, bırakmak gerçekten çok zor. Ama artık teknoloji o kadar gelişti ki, bu konuda yardımcı olan uygulamalar bile çıkmaya başladı.

Bu da onlardan birisi. Renkli ve kapsamlı bir uygulama olduğu için de sigara bırakmak gibi sıkıcı bir işi hafifletiyor. Sigara içmeyerek tasarruf ettiğiniz zaman ve paranın gerçek zamanlı takibini yapabileceğiniz uygulama motivasyonunuzu her daim yüksek tutar.

Uygulamada bir de acil durum butonu var. Canınız çok sigara çektiğinde kendinizi durdurmak için basabileceğiniz bu butonla sigara içen insanların kötü resimlerini ve sigarayla ilgili bilimsel makaleleri de bulabilirsiniz.

Ayrıca yine motivasyonunuzu yüksek tutmak adına kendinize hedefler ve başarım noktaları oluşturabilir, bunlara ulaştıkça Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Eğer siz de sigarayı bırakmak istiyor fakat nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.