StoryPod Short Films

StoryPod Short Films

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,467
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Blinkamovie Ltd.

StoryPod Short Films, Android cihazınız üzerinde yüksek kaliteli kısa filmler izlemenizi sağlayan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

StoryPod Short Films, kısa film izlemeyi sevenler için özel olarak geliştirilen bu uygulama sayesinde oldukça etkileyici ve birbirinden güzel kısa filmlere kolayca ulaşabiliyorsunuz.

StoyPod'un editörleri tarafından seçilen yüksek kaliteli kısa filmlere erişme fırsatı yakaladığınız uygulamadaki kısa filmler oldukça güzel. Kimi zaman normal film izlemekten çok daha keyifli gelebilecek olan kısa filmler, son zamanlarda oldukça popüler olma yolunda. Bu yüzden çekilen kısa film sayılarında son zamanlarda büyük artış yaşanıyor. İşte tüm bu yeni kısa filmler arasından en yüksek kaliteli ve en etkileyici olanları seçilerek hazırlanan uygulama kullanıcılarına ücretsiz olarak servis vermektedir.

Modern ve şık bir arayüze sahip olan StoryPod Short Films uygulamasının kullanımı oldukça basit. Uygulama içerisinde 2 farklı izleme yöntemi bulunuyor. Bunlardan ilki, uygulama içerisinde arama yaparak izlemek istediğiniz videoyu seçerek olan. Diğer yöntem ise direkt olarak StoryTV'yi açarak yayın akışında sizin için özel olarak seçilen kısa filmleri izlemek. Sürekli olarak oynatılan kısa filmleri StoryTV üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

Görüntü ve ses kalitesi açısından bakacak olursak uygulama hakkında etkileyici demek yanlış olmaz. Bu yüzden uygulamada bulunan görüntü ve ses kalitesini seveceğinize eminim. Ayrıca uygulamayı kullanarak bir kaç film izledikten sonra, izlediğiniz kısa filmler baz alanırak size seyir zevkinize uygun yeni kısa filmler uygulama tarafından önerilecektir.

Sorunsuz bir şekilde çalışan StoryPod Short Films uygulamasında herhangi bir donma veya kapanma problemi bulunmamaktadır. İşe giderken, okul teneffüslerinizde veya kısa molalarda ilgi çekici ve etkileyici kısa filmler izlemek isterseniz, StoryPod Short Films'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.