Stream for Android

Stream for Android

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 161
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vigans

Stream for Android, alternatif olarak kullanabileceğiniz bir Facebook uygulaması arıyorsanız deneyebileceğiniz başarılı bir Android Facebook uygulamasıdır.

Stream for Android, resmi Facebook uygulamasında bulunan neredeyse tüm özelliklere sahip olan fakat tasarım olarak eski Facebook grafiklerini kullanan başarılı ve kullanımı kolay bir Android uygulamasıdır.

Uygulamanın geliştirilme amacı Facebook'u daha hızlı kullanabilmeniz. Eğer resmi Facebook uygulamasının yeterince hızlı olduğunu düşünmüyorsanız, bu uygulamaya bir göz atabilirsiniz. Uygulama klasik eski Facebook görünümü dışında bir de siyah renkli tema sunmaktadır. Dilerseniz farklı bir Facebook deneyimi yaşayabilirsiniz.

Resmi Facebook uygulamasına göre daha hızlı çalışan Stream For Android, mesajlaşma özelliğini de içerisinde bulunduruyor. Böylelikle Facebook arkadaşlarınız ile iletişime geçebilmek ve konuşmak için farklı bir uygulama kullanmanıza gerek kalmıyor.

Uygulamanın eksik yanlarıda var elbette. Yeni Facebook özelliklerinin çoğunu içerisinde barındırmıyor. Tasarımı eski Facebook olmasına rağmen göze hitap etmediğini söyleyebilirim. Biraz daha geliştirilebilir. Bunun dışında zaman zaman yaşanan bağlantı sorunları ile birlikte ufak tefek sorunlarda kullanıcıları tarafından bildirilenler arasında.

Daha hızlı ve farklı bir Facebook uygulaması deneme fırsatı size cezbedici geliyorsa Stream for Android uygulamasını tamamen ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.