Streamago

Streamago

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 352
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Streamago Inc.

Streamago, özçekim kamerası ile videolar çekebileceğiniz bir sosyal medya uygulaması.

Evde otururken canınız sıkıldıysa ve birileriyle canlı olarak muhabbet etmek istiyorsanız Streamago uygulamasını indirebilirsiniz. Android platformundan ücretsiz olarak indirilebilen Streamago uygulaması, özçekim kamerasını kullanarak videolar çekmenize ve çektiğiniz bu videolar üzerinden sohbet etmenize imkan sağlıyor. Dilerseniz arkadaşlarınızla dilerseniz ailenizle özçekim sohbetleri yapabilirsiniz. Hatta çok uzaklara açılmak istiyorsanız hiç tanımadığınız bir insanla bile özçekim videonuz üzerinden sohbet edebilme imkanınız var.

Sosyal medya uygulaması olarak tanımlanan Streamago, dünya üzerindeki binlerce kullanıcısını analiz ederek en iyiler listesi oluşturuyor. Bu listeden bazı videolara girebilir ve eğlencelileri oylayabilirsiniz. Dilerseniz bir vidonun sahibini bulup kendiniz de özçekim video sohbeti başlatabilirsiniz. Video sohbetleri için illa ön kamerayı kullanmak zorunda değilsiniz elbette. Tek bir parmak hareketiyle arka kameraya geçebilmeniz de mümkün. Streamago genel olarak özçekim kamerası ile video çekin diye tanıtılsa da bildiğiniz video sohbet uygulaması.

Persicope ile benzer noktası bulunan Streamago uygulaması, kısaca canlı yayın yapmayı ve bu yayınlar üzerinden sohbet etmeyi amaçlıyor.